FK Volduchy–Mýto B 2:1 – hned ve čtvrté minutě fauloval exvoldušský Martin Kovář a Jindřich Kratochvíl poslal trestný kop mimo. Bratři Kratochvílové byli i v minutě sedmé ústředními postavami další nebezpečné situace – Jindřich centroval a Tomáš šanci nezužitkoval! Hosté zahrozili vzápětí.

Kořánův pokus se mezi tyče nevešel. Napodobil ho i Fišer, takže odplata Volduch v 18. minutě byla nemilosrdná. Po pravé straně unikl Michal Bejček, míče se zmocnil Pavel Bejček a byl z toho roh. Po jeho exekuci Benda otevřel skóre. Srovnat mohl mýtský Šefčík, jenže přestřelil. Zajímavý fotbal pokračoval a po půlhodině hry se potil brankář Slavoje Zdeněk Hruška.

Zneškodnil samostatný únik Tomáše Kratochvíla. Těsně před odchodem do kabin se hosté dočkali. Inemanův rohový kop zadáci odvrátili k témuž hráči a repete skončilo přihrávkou na Fišera, který křížnou ranou zajistil průběžný stav 1:1.

Po změně stran Šefčíkův úmysl prohlédli obránci Volduch. V 55. minutě se domácí radovali podruhé, ovšem Zemanova branka kvůli ofsajdu neplatila.

Dvacet minut před koncem zahrával zkušený Sefzig trestný kop a Zatloukal měl plné ruce práce. Uchránil svoji svatyni od pohromy. Rozhodnutí přinesla 83. minuta. Špelina pronikl do šestnáctky a odražený míč poslal Zeman akrobaticky za Hruškova záda! Pojistku mohl v samotném závěru připojit Špelina, ale přestřelil.