Volduchy se nadřely

VOLDUCHY -Hladinu okresního přeboru v kopané čeří celek FK Volduchy. V minulém vystoupení zabodoval doma naplno, ale jednoduché to neměl.

13.9.2007

FK Volduchy–Mýto B 2:1 – hned ve čtvrté minutě fauloval exvoldušský Martin Kovář a Jindřich Kratochvíl poslal trestný kop mimo. Bratři Kratochvílové byli i v minutě sedmé ústředními postavami další nebezpečné situace – Jindřich centroval a Tomáš šanci nezužitkoval! Hosté zahrozili vzápětí.

Kořánův pokus se mezi tyče nevešel. Napodobil ho i Fišer, takže odplata Volduch v 18. minutě byla nemilosrdná. Po pravé straně unikl Michal Bejček, míče se zmocnil Pavel Bejček a byl z toho roh. Po jeho exekuci Benda otevřel skóre. Srovnat mohl mýtský Šefčík, jenže přestřelil. Zajímavý fotbal pokračoval a po půlhodině hry se potil brankář Slavoje Zdeněk Hruška.

Zneškodnil samostatný únik Tomáše Kratochvíla. Těsně před odchodem do kabin se hosté dočkali. Inemanův rohový kop zadáci odvrátili k témuž hráči a repete skončilo přihrávkou na Fišera, který křížnou ranou zajistil průběžný stav 1:1.

Po změně stran Šefčíkův úmysl prohlédli obránci Volduch. V 55. minutě se domácí radovali podruhé, ovšem Zemanova branka kvůli ofsajdu neplatila.

Dvacet minut před koncem zahrával zkušený Sefzig trestný kop a Zatloukal měl plné ruce práce. Uchránil svoji svatyni od pohromy. Rozhodnutí přinesla 83. minuta. Špelina pronikl do šestnáctky a odražený míč poslal Zeman akrobaticky za Hruškova záda! Pojistku mohl v samotném závěru připojit Špelina, ale přestřelil.

13.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

Základní škola ulice Míru zítra zve na živou výstavu

Ilustrační foto HC Škoda Plzeň - HC Olomouc.

Facka na Hané. Mora zničila Škodovku pěti góly

Série pokračuje. Viktoria porazila i Brno

Plzeň – Nezaváhali. Fotbalisté Viktorie Plzeň vyhráli už jedenácté utkání v řadě od začátku ligové sezony. V neděli doma porazili 3:0 Zbrojovku Brno, vedenou bývalým koučem Plzně Romanem Pivarníkem. O branky se postarali Krmenčík, Hořava a Kopic.

Dobřívští házenkáři uspěli dvakrát

Rokycansko – Podzim národních házenkářů v oblasti vrcholí. Podívejme se na výsledky minulého kola.

Starostům se nevedlo, vyhrál jen jeden z nich

Plzeňský kraj – Kandidátka STAN na vítězné ANO nestačila ani tam, kde vládnou kandidáti.