Hned ve třetí minutě to zkoušel z hranice šestnáctky Hlavatý, ale jeho pokus se mezi tyče nevešel. Na opačné straně zahrozil Štych, obránci zahráli míč do autu. Přišla minuta desátá a pro hosty byla smutná. Havlíčkův centr usměrnil Martin Šobáň do vlastní sítě. Hned po rozehrání mohl srovnatTomáš Huml, ale byl z toho pouze roh.

Ve 21. minutě udeřili domácí podruhé. To když Hajšman centroval a Hlavatý se hlavou (jak také jinak) nemýlil! Mýto se nevzdalo a po nedovoleném zákroku na Veverku poslal míč před chlumčanskou svatyni Jiřinec. Bohužel bez efektu a obdobně dopadly šance Kříže, Šobáně nebo Michala Humla. Před odchodem do kabin se neprosadil ani Veselý.

Po přestávce chtěli hosté smazat dvoubrankovou ztrátu. po autovém vhazování Tomáše Humla poslali zadáci míč do bezpečí a trestný kop Jiřince v 52. minutě skončil ve zdi. Veselý vzápětí poslal hlavou míč těsně mimo a protivník se z defenzivy vymanil až v 55. minutě. Frič adresoval přihrávku přes celou branku a Hlavatý se naštěstí do opuštěné klece netrefil.

Mýtský brankář Planeta byl po hodině hry na začátku akce, která vrcholila příležitostí Veselého. V 73. minutě Kříž postupoval sám na gólmana, jenže ho nechal vyniknout. Deset minut před koncem se šli předčasně sprchovat Hajšman s Planetou a trávník se opticky vylidnil.

Svědčilo to keramikům, kteří o pár vteřin později vsítili Benediktem třetí gól. V první minutě nastaveného času ještě sudí Krauz na pokyn svého kolegy vyloučil Šobáně a tím dokončil smutné mýtské představení.

V neděli 4. listopadupo obědě (přesněji od 14 hodin) Slavoj přivítá nebezpečný Chotíkov.

Chlumčany - Mýto 3:0 (2:0)

Branky: Benedikt, Havlíček, Hlavatý
Žluté karty: 4:3
Červené karty: 1:2

Slavoj bojoval ve složení: Planeta, Kořán, Jiřinec, Šobáň, Pěnkava, Štych (56. Šejbl), M. Huml, Kříž (84. Špicl), Tomáš Huml, Veverka, Veselý

Další výsledky:

Nepomuk - Žichovice 2:1 (1:0) Branky: Herout, Martínek - Brož; ŽK: 2:4

VD Luby - Tatran Chodov 1:2 (1:1) Branky: Krotký - Kuboušek, Pfeifer; ŽK: 3:3; ČK: 1:1

Blovice - VS Plzeň 0:1 (0:0) Branka: Horník; ŽK: 1:1

Chotíkov - Žákava 0:4 (0:1) Branky: Smazal 2, Silovský, Šula; ŽK: 2:3

Koloveč - Losiná 1:1 (0:0) Branky: Homolka - Kail; ŽK: 3:4

Staňkov - Křimice 2:2 (2:0) Branky: Dolejš, Gust - Hečl, Klement; ŽK: 2:1

Zbiroh - Nýřany 1:2 (1:0) Branky: Jedlička - Duspiva, Mašek; ŽK: 3:1 (podrobnosti najdete zde)