Těškov–Mýto B 2:0 (1:0) – hned ve čtvrté minutě pálil domácí Stankev z dvaceti metrů a bránkář Nový se zapotil. Černý vzápětí odkopl míč do bezpečí. Varování nebrala obrana Slavoje vážně, takže hned v minutě páté se skóre měnilo. Opět to zkoušel Stankev a u odraženého míče byl nejrychleji Onufriy, který z malého vápna rozvlnil síť.

Hosté zahrozili až po čtvrthodince, kdy pokus Kováře zneškodnil Šobáň. Oba aktéři se potkali i vzápětí, opět měl navrch těškovský brankář. Při protiútoku Nový vyrazil na břevno Vildovu ránu. Další šanci spálil Stankev a tečkou za úvodním dějstvím byla příležitost Kořána, který však hlavou po Sefzigově tresném kopu svatyni FC netrefil.

Po obrátce se snažili Mýtští zvrátit nepříznivý stav. V 50. minutě byla střela Šefčíka zblokována na roh a po jeho exekuci se neprosadil Marko. Tentýž hráč střílel v 56. minutě vedle a do třetice zaváhal v 70. minutě. Těškovští odpověděli ranou Tůmy nad břevno a v 73. minutě druhou gólovou akcí. Z Vildova pozdravu byl roh a Stankev propálil vše, co mu stálo v cestě. Slavoj se nevzdával, ovšem na zkorigování průběžného výsledku sílu neměl.

Za pozornost stojí pouze Sefzigův trestný kop ze 76. minuty a nebezpečná hlavička Císaře ze závěru střetnutí. Rozhodoval Veselý, který napomínal několik provinilců.