Hrstka diváků neviděla na výborně připraveném hřišti příliš atraktivní podívanou. Sice se domácí fotbalisté dostali už ve třetí minutě do vedení trefou Škody, ale ani jeden z celků nepředváděl to, co se od něj očekávalo.

Hosté nedokázali dobře kombinovat a řadou zbytečných chyb v rozehrávce si zatápěli před vlastní brankou. V patnácté minutě to ovšem bylo 1:1, když Hrubý poslal geniální přihrávku Krystlovi, a ten se nemýlil. Ze strany Příkosic to však byla na dlouhou dobu poslední zajímavá akce. Vyrovnaný stav nevydržel ani deset minut, když na 2:1 pro Tlučnou zvýšil Kratzer.

Příkosický trenér Vodrážka nebyl s výkonem svých svěřenců logicky spokojen, čemuž nasvědčovala i velmi intenzivní a hlasitá domluva v kabině. Narážel zejména na chybějící bojovnost a špatnou kombinaci.

Ve druhém poločase se hra Čechie příliš nezlepšila, i když do zajímavých příležitostí se dostali Jandoš, Krystl i Hrubý. Ve dvaapadesáté minutě zvýšil Klásek na 3:1 pro domácí a bylo téměř rozhodnuto.

V 68. minutě se navíc musel do kabin odebrat za stažení hráče ve vyložené šanci Kravařík. O výsledek se začali domácí obávat v 77. minutě, kdy druhou branku Příkosic vstřelil kapitán Komanec. Další gól už ovšem nepadl. Nutno podotknout, že rozhodčí Štöckl do utkání příliš klidu nepřinesl. Některé, možná většinu situací, posoudil necitlivě, o čemž svědčí i 11 udělených žlutých karet (dvě pro Čechii) a tři červené.

Branky: Klásek, Kratzer, Škoda - Hrubý, Komanec; ŽK: 7:2; ČK: 2:1; Diváků: 100
Hosté nastoupili v sestavě: Vaník, Krajdl (46´ Jandoš), Krystl, Pešek (46´ Vlček), Svoboda, Pražák (86. Novák J.), Komanec, Novák M., Hrubý, Běle a Kravařík.

V sobotu 6. října hostí Čechie Příkosice od 16 hodin Kaznějov. Další informace o fotbalové 1.B třídě najdete zde.