Hosté, kteří nastoupili bez zraněných Běleho, Vlčka a Hrubého, začali střetnutí aktivněji. Dařila se jim kombinace a v pokutovém území byli nebezpečnější než soupeř. Domácí nováček 1. B třídy však nedaroval Příkosicím ani metr hřiště. Střely z větší vzdálenosti gólman Rakové spolehlivě eliminoval. Nestačil však na dělovku Jandoše, který po krásné kombinaci s Krystlem otevřel skóre a dostal Čechii Příkosice do vedení 1:0. Hosté byli i nadále fotbalovější, ovšem rakovštíl borci hýřili aktivitou.

V jedenačtyřicáté minutě rozhodčí Velíšek nařídil penaltu proti domácí svatyni. Postavil se k ní Jandoš, ale brankář Novák jeho střelu vyrazil. Do poločasového hvizdu se už skóre neměnilo.

Do druhé poloviny utkání nastoupila Čechie jako vyměněná. Hostům se přestala dařit kombinace a časté chyby v rozehrávce byly vodou na mlýn fotbalistům Rakové. V bráně Čechie se několikrát vyznamenal gólman Pavel Vaník, ale čisté konto neuhlídal. František Bůcha totiž srovnal na 1:1. Teprve po inkasované brance začala Čechii mrzet neproměněná penalta. Příkosice ještě několikrát ohrozily rakovskou svatyni, ale rychlonozí domácí fotbalisté změnu skóre nepřipustili a body se tak s ohledem na vývoj zápasu spravedlivě rozdělily.

V sobotu1. září přivítají v sedmnáct hodin fotbalisté Čechie Příkosice na domácím pažitu Kralovice, které jsou se šesti body po dvou vítězstvích v čele průběžné tabulky skupiny C.

Raková se naopak vydá za soupeřem do Plas. Plasy se s Kralovicemi dělí o první místo, když v minulém kole dokázaly porazit na předměstí Plzně Sokol Černice.