Čechie – Kralovice 3:0 (1:0)

Jednoznačná záležitost Čechie. Ve 24. minutě se prosadil Jandoš, v osmačtyřicáté zvýšil na 2:0 Krystl a pojistku v podobě třetí branky přidal v 55. minutě Martin Novák.

Druztová – Čechie 2:3 (2:2)

Vyrovnaný duel rozhodli příkosičtí borci zejména obrovskou bojovností. ve 21. minutě otevřeli domácí skóre, o devět minut později to s Čechií vypadalo zle, když už prohrávala 0:2. Jenže Martin Novák zavelel v devětatřicáté minutě k obratu a v poslední minutě první půle Krystl.

Po poločasové přestávce byly Příkosice evidentně fotbalovější a obrovskou bojovností dokázaly otočit na konečných 3:2 pro Čechii. Autorem vítězné branky byl v 65. minutě Pražák. Domácí nepříznivý stav neunesli a nakonec dohrávali o deseti hráčích.


Čechie – Sparta 3:2 (1:1)

Utkání s Unionem se Příkosicím příliš nevyvedlo, i když už ve třetí minutě otevřel brankový účet Martin Novák. Euforie však vyprchala o necelé dvě minuty později, když hosté vyrovnali. Po změně stran se Čechie dostala do vedení zásluhou Nového, ovšem soupeř opět dokázal vyrovnat. O vítězství rozhodl až šest minut před koncem Pešek. Za zmínku stojí porovnání počtu střel. Domácí vyslali 32 ran, kdežto soupeř jen devět.


Čechie – Plasy 4:1 (2:0)

Přímý souboj o prvenství v průběžné tabulce rozhodně diváky nenudil. Čechie podala vynikající výkon, což potvrzuje i výsledek. Obrovskou zásluhu na něm má kapitán Komanec, který vstřelil první a poslední gól utkání.

Komanec otevřel skóre v sedmé minutě a v šestnácté zvýšil na 2:0 Pražák. V 72. minutě zvýšil na 3:0 Martin Novák. Soupeři se o dvě minuty později podařilo překonat v příkosické brance zkušeného Tvrdíka, ale ve druhé minutě nastavení upravil Komanec na konečných 4:1.

Čechie nastoupila v sestavě: Tvrdík, Krystl, Pešek (65´ Hrubý), Svoboda, Pražák, Nový, Komanec, Jandoš (88´ J. Novák), M. Novák (81´ Šefl), Běle a Kravařík.

V neděli 30. záříodjíždí Čechie za Nováčkem do Tlučné. Zajímavý duel začíná v 16.30 hodin.