Čechie si po zbytečné prohře v Tlučné chtěla napravit reputaci. Povedlo se jí to však jen z poloviny. Fotbalisté předvedli velice solidní výkon, ovšem kopaná se hraje na branky.

Domácí borci začali výborně. Soupeře z Kaznějova dostali okamžitě pod tlak a během úvodních deseti minut si vytvořili několik slibných příležitostí. Ani jednu však nedokázali proměnit a hra se postupně vyrovnávala.

Ve 25. minutě zahrozil před příkosickou svatyní soupeř, ovšem brankáře Vaníka nepřekonal. Do šancí se na druhé straně dostali Novák, Jandoš, Krystl i Pražák, ovšem ani jeden nedokázal propálit balón až do sítě.

Po změně stran příkosičtí fotbalisté pokračovali v atacích na soupeřovu branku, ale ani vyložené šance gólem neskončily.

Kaznějovští borci se neustále snažili zvrátit nerozhodný výsledek, což se jim nakonec zásluhou Uhera podařilo v devadesáté minutě. Zklamání domácích bylo obrovské, ale vyrovnat se jim nepodařilo.

„Určitě jsme nehráli špatně. Když se podívám na jednotlivé hráče, na jednotivé posty, tak nemám komu co vyčíst,“ nechal se slyšet příkosický trenér Radek Vodrážka. „Pochválit rozhodně musím Vlčka, který poprvé hrál levého obránce a své nové role se zhostil výborně. Velice dobře zahrál Hrubý, ale i ostatní kluci,“ dodal Vodrážka.

V sobotu 13. října odpoledne putují borci Čechie Příkosice do Spáleného Poříčí.

Další informace o Čechii Příkosice najdete zde