Nenechali se tak zahanbit odvěkými „sešívanými“ rivaly, který svůj fanklub už nějaký čas v okresním městě provozují.

U zrodu fanklubu Sparty Praha stál Martin Drechsel. Sehnat ovšem musel dalších devět nadšenců, aby se mohli jako fanklub u AC Sparta Praha oficiálně zaregistrovat. To se povedlo celkem snadno, a tak vznikl AC Sparta Praha – Fanklub Rokycany.

Kromě pravidelných schůzí a debat o fotbale nepřijdou případní zájemci o členství ani o řadu výhod. „Pokud nás bude třicet a více, tak nám dokonce Sparta pošle autobus a dopravíme se na zápas zcela zdarma. Dalšími výhodami jsou například slevy ve Fanshopu, rezervace vstupenek a mnoho dalších,“ prozradil nám Martin Drechsel.

Pokud jste od srdce Sparťané a chcete se stát členy fanklubu, stačí jediné. „Zájemci o členství mohou volat na telefonní číslo 777 552 726 nebo napsat na e–mail sparta.ro@ seznam.cz.,“ nabádá představitel fanklubu.

Bez pomoci ostatních by ovšem toto společenství fungovat nemohlo. „Musíme poděkovat Michalu Čalounovi. Každý jistě ví, že jde o bývalého sparťanského brankáře. Zdarma nám nechává prostor v restauraci Pod Lampou pro naše schůze. Zapomenout nesmím na Michala Brožíka, který nám zase jen za naftu půjčí dodávku, když nás na sparťanský autobus bude málo,“ děkoval Drechsel.