Kalčic druhý pokus zvládl a vystřílel bod

MÝTO -Fotbalisté Slavoje Mýto si v domácím prostředí zaknihovali bod z duelu krajské 1.A třídy. S TJ Tlučná remizovali před 130 diváky 1:1.

17.5.2007

Kalčic vyrovnal Hned ve 2. minutě hostující Nachtmann po samostatné akci vypálil a střela se otřela o břevno. Po tomto zablýsknutí Slavoj zatlačil soupeře k šestnáctce. Výsledkem byla série rohů a pokusy Štycha a Inemana, které Mudra vyrazil. Po čtvrthodině Mach vystřelil nebezpečně vedle tyče Špiclovy svatyně, chvíli na to Nachtmann z úhlu mířil těsně vedle.

Tentýž hráč zahodil šanci z hranice šestnáctky ve 27. minutě a Tlučná měla i nadále navrch. Radovala se už ve 28. minutě. Škoda z pravé strany přeloboval Špicla a s pomocí tyče otevřel skóre. Podobný pokus Macha mířil vedle. Až závěr poločasu byl v režii Slavoje. S Veselého střelou z úhlu si poradil Mudra, hlavička téhož hráče ze 42. minuty cíl nenašla a ve 44. minutě se Mýto dočkalo vyrovnání. Dělovku Kalčice při trestném kopu odrazila zeď zpět a exekutor napodruhé míč krásně uklidil k tyči – 1:1! Ještě ve 45. minutě po křídle unikl Ineman a Veselý v gólové šanci dal nad.

Mýto v oslabení
Po změně stran hřmělo před Špiclem, který neudržel trestný kop Nachtmanna, ale vypomohl mu Michal Huml zápětí to znovu zkoušel Nachtman a Špicl kryl ránu k tyči. Na opačné straně mířila střela Veverky z otočky mimo. Po hodině hry Ineman přehodil brankáře, ale s ním i břevno. Hlavičku Němce poté lapil mýtský brankář a od 78. minuty hrála Tlučná přesilovku. Po druhé žluté musel pod sprchy Kalčic Parádní akce Kozlera skončila rohem a trestný kop Kozlera (po faulu na Štycha) zasvištěl těsně vedle tyče. Když i hlavička Nachtmanna neskončila v síti, skončil duel remízou 1:1.

Slavoj ztratil dva body se soupeřem, který se dal přehrát. Hráči Mýta však dali soupeři až moc prostoru a možná vlivem letního počasí přistupovali k soupeři pozdě. Na rozháraném průběhu utkání měl i podíl sudí Mazán z Klatov, kerý byl nepřesný na obě strany.

O víkendu čeká Slavoj výlet na Chodsko. Konkrétně do Postřekova, který bojuje o záchranu!

17.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

Tomáš Mertl se stal potřetí otcem.

Hokejový útočník Tomáš Mertl se stal potřetí otcem

Holoubkov přezimuje v čele okresu

Zbirožský zámek chystá Halloween

Zbiroh – Halloweenskou veselici chystají na zámku na úterý 31. října.

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Základní škola ulice Míru zítra zve na živou výstavu

Rokycany – Týden školákům zkrátí dvoudenní podzimní prázdniny. ZŠ ulice Míru si proto v duchu přijatého celoročního hesla Máme rádi přírodu naplánovala dny projektové výuky.

Facka na Hané. Mora zničila Škodovku pěti góly

Olomouc, Plzeň – Věděli, že to v Olomouci nebude lehké, ale že si odvezou tak hořkou porážku, hokejisté Škody Plzeň nečekali.