Úvod: Kohout, závěr: Kučera

ROKYCANY - Muži FC Rokycany se konečně prosadili v domácím prostředí. Rozdrtili FK Tachov 5:0!

22.5.2007

Hosté se Šebkem
Naši zástupci nemohli počítat s nemocným Brožem a scházel i Schveinert, který to z utkání dorostenecké ligy v Olomouci stihnout nemohl. Hosté naopak dorazili s talentovaným gólmanem Šebkem, který se upsal Chelsea. Práci měl hned v první minutě po Mochňákově hlavičce a chvíli na to zmařil šanci Kučery.

Pokusy Jíchy a Tobrmana se mezi tyče nevešly a tlak FC pokračoval. Mračkův úmysl překazili zadáci, Mochňák a Kohout stříleli mimo a po půlhodině hry nastřelil Mochňák břevno. Konstrukci olízla i Mračkova střela a když se ve 37. minutě neprosadil ani papáček, ochoze jen vzdychly. Vzápětí měli fanoušci důvod k radosti.

Kohout převzal dalekonosný pas a z úhlu zaskočil Šebka. Autor vedoucí branky byl při chuti a hned vymyslel individuální průnik, zakončený Papáčkovou nepřesnou hlavičkou. Před odchodem do kabin si jako přes kopírák počínal i Kučera.

Kanonáda FCPo změně stran nebrala drtivá převaha Rokycan konce. Dvakrát zahrozil Kučera a v 52. minutě se prosadil Procházka přesnou hlavičkou. O tři minuty později Tachovští zažehnali nebezpečí, ale jen na okamžik. Po Mračkově rohovém kopu rozvlnil síť Tobrman – 3:0!

Jasný náskok FC byl zasloužený a pojistit ho mohli Mraček s Kučerou. Na opačné straně hřiště dal o sobě vědět Čížek a Jícha pak zažehnal nebezpečí včasným odkopem. V minutě čtyřiasedmdesáté utekl Kučera a rybičku Tobrmana přibrzdila až sít.

Čtyřbrankovým rozdílem to neskončilo. Šebek se v koncovce několikrát vyznamenal, jenže v 86. minutě ho přelstil Kučera. Abrt ještě v posledních vteřinách zahodil jasnou příležitost.

22.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

Hokejisté zdolali Kaznějov

Přáníčka Ježíškovi odesílaly v pátečním odpoledni z centra Rokycan desítky kluků i děvčátek z mateřských škol.

Předškoláci pustili balónky

Formanova zdravice po 50 letech a heroinoví Makedonci: nejlepší videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 16. až 17. prosince 2017.

Meteorologové varují: Řidiči a chodci, pozor na náledí!

Západní Čechy - Meteorologové varují před tvorbou náledí během noci na pondělí.

Plzeň schválila novou vyhlášku proti hazardu

Plzeň – Město povolí maximálně sto heren. Podle opozice bude ovšem regulace příliš mírná.

Florbalové týmy gymnázia a Jižního hrály krajské finále

Rokycany – Hala gymnázia patřila aktérům florbalového turnaje škol. Krajské finále oslovilo kluky i děvčata ze šestých a sedmých tříd regionu, přičemž vítězové si zajistili postup do republikové kvalifikace (24. ledna v Plzni).