Raková se raduje z návratu do 1. B třídy

ROKYCANSKO -Jednu tajenku už účastníci okresního přeboru v kopané vyluštili. Z prvenství se raduje Sokol Raková, po létech si zahraje krajskou 1. B třídu.

12.6.2007

Složitější je to na opačném pólu, kde se pohybuje trio jižanů. Nikdo z nich nemusí sestoupit, pokud by se Hrádek A o soutěž výš zachránil.

Strašice–Mirošov 1:0 (0:0) – Spartak měl hodně práce, ale nakonec na očekávané tři body dosáhl. Postaral se o to Klír.

Mýto B–Břasy 2:2 – dramatický souboj vyzněl smírně. Za Slavoj pálili do černého Koula se Špiclem, za Primalex proměnili pokutové kopy Blecha s Průchou.

Radnice–Dobřív 3:1 (1:1) – šance Sokola žila jen poločas, kdy skóroval Bodak. Domácí reagovali dvěma góly Tomáše Buchance, jednou se prosadil Spal.

Holoubkov–Raková 3:3 – z neúplné informace jsme zjistili pouze, že za domácí TJ se prosadili Mužík a Jarošík.

Hrádek B–Těškov 2:1 (2:0) – sestupem ohrožení domácí brzy vedli o dva góly zásluhou Lorence a Valdhanse. Za poražené korigoval v 55. minutě Martin Vild.

Volduchy–Rokycany B 5:0 – odevzdaná rezerva FC propadla. Dvakrát její zadní řady přelstil Vaněček, jednou Moravec, Špelina a Benda.

Skomelno–Cheznovice 3:0 – v souboji o vylepšení pozic měli domácí navrch. Hodač dvakrát a Kokoška jednou se podíleli na jasné výhře.

V posledním kole: závěrečné dějství svede v sobotu od 17 hodin dohromady tyto dvojice: Raková–FK Volduchy, Primalex Břasy–Spartak Strašice, Těškov–Holoubkov, FK Mirošov–Sokol Skomelno a Cheznovice–Hrádek B.

Na neděli zbyla utkání Rokycany B versus Radnice a Dobřív–Mýto B. Výkop je také v 17 hodin.

12.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

V Mýtě byl opět vytvořen jediný okrsek pro téměř dvanáct set voličů. V místnosti tedy bylo zpravidla plno a zamířili sem na kontrolu i policisté.

Rokycansko – Fotbalisté se posunuli do podzimního finiše.