Přebor mužů
Rokycany vyfasovaly číslo čtyři. Znamená to, že v premiéře by měly přivítat ambiciozní Město Touškov a ve druhém kole FC zamíří do Zbůchu.
Výkop domácích zápasů jediného zástupce okresu bude opět v sobotu s úředním začátkem. Nedělní odpoledne se týká Holýšova, Zbůchu, Stříbra i Sušice, znovu od půl jedenácté kopou Klatovy B.

1. A třída
Fanoušci Mýta i Zbiroha budou chodit na střetnutí svých miláčků v neděli. Zatímco TJ Město si vybralo začátek v 10.15, Slavoj jako obvykle má nahlášen úřední začátek.
Mýto by v prvním kole mohlo přivítat novice z Losiné, Zbiroh se naopak vydá do Žichovic na Klatovsku.

1.B třídaZbyla pouze dvojice mužstev z Rokycanska! Čechie Příkosice by měla úvodní souboj absolvovat doma proti Černicím, přičemž se vrací k sobotě. Raková je nováčkem a tudíž musí hrát v neděli (pokud by se nechtěla vyplatit částkou dvanáct tisíc korun). K prvnímu utkání zamíří za přáteli do Druztové.

Mládež
Krajská soutěž dorostu: ve skupině B hraje pět mužstev z našeho okresu. Hrádek doma začíná v sobotu od 10 hodin, Raková a Rokycany B v neděli ve stejném čase, Zbiroh o patnáct minut později a Strašice tři hodiny před úředním začátkem okresních tříd .

Krajská soutěž žáků: do oddělení A byly zařazeny tři naše týmy. Rokycany B (volí pro zápasy v Husových sadech sobotní desátou hodinu), Spartak Strašice (v sobotu dvě a půl hodinpřed dospělými) a Radnice (opět v neděli předzápas mužům).