Výtečně si počínala pořádající Raková, staronový účastník krajské 1. B třídy. Triumf v okresním přeboru hráči potvrdili třemi jasnými výhrami. Dvakrát v poměru 4:0 s Louňovicemi i Košutkou a 5:1 s Čechií Příkosice. Zbývající trio účastníků se ve vzájemných soubojích ´pobilo´ a rozhodovat muselo při shodném tříbodovém zisku skóre. Druhé skončily Příkosice, třetí Plzeň–Košutka a poslední Louňovice.

Ve střelbě ze vzduchovky kraloval Petr Wohlmuth před Jaromírem Živným starším a Pavlem Jandou. Dramatická byla rovněž střelba pokutových kopů. Za vítězným Markem Jedličkou se umístili Novák s Pfeiferem a rozstřel musel stanovit další umístění: 4. František Bůcha, 5.Martin Havránek, 6. Michal Lanči.

Večer se aktéři i návštěvníci potkali na tanečním parketu. Přes 160 lidí se skvěle bavilo s kapelopu Václava Žákovce magnetem byla půlnoční tombola. Opepřená je tím, že dámský doprovod vylosovaného výherce hlavní ceny (polovina praste) musí trefit malou branku na druhém konci sálu. Potenciální majitel pašíka ze středočeských Louňovic neuspěl, takže až na druhý pokus se prosadila domácí Růžena Štincíková a rodina nemusí nějaký čas přemýšlet, co k obědu.