Mladí Středočeši startují v krajské soutěži a radovali se už v šesté minutě. Jejich první vážnější protiútok skončil Vokáčovou střelou, na níž si gólman Svěchota sice sáhl, ale cestě míče do sítě nebránil. Domácí, kteří jako vítězové okresního přeboru, jdou o třídu výš, využívali výškové převahy. Střely Kuglera nebo Sklenáře však orazítkovaly tyč, a tak protivník znovu kontroval a opět u toho byl Vokáč.

Po změně stran bylo čtyřicet fanoušky na stadionku v Líšné svědky neuvěřitelného obratu. Hned ve 49. minutě z dálky snižoval Rada a tentýž hráč čtyři minuty na to srovnal, když se prosadil po rohovém kopu u vzdálenější tyče. Potenciální posila ze Skomelna se jmenuje Moravec a dalekonosnou dělovkou se postaral o stav 3:2. Hosté se nezmohli na odpor, takže jejich konto v dalším průběhu zatížili Švehla, Laibl (chytrou tečí), Sklenář, znovu Laibl (srdíčka příznivců musela po ráně od břevna do sítě plesat), Kugler a opět Moravec. počítáte–li dobře, bylo z toho devět branek za pouhý poločas.

V sobotu 4. srpnajede část dorostenců do Nižboru na turnaj zdejších sklářů. Do sezony 2007/2008 vstoupí až 26. srpna a hned ve středu 29. 8. je na pořadu vložené kolo.