Zbiroh – Koloveč 1:4 (0:3)Hned v první minutě hosté zahrozili. Baxa centroval a Duchoň naštěstí míč minul. Chvíli na to však Koloveč udeřila. Kruml přihrával a Baxa z hranice šestnáctky otevřel skóre. Po rozehrání Baxa vybojoval míč ve středu hřiště a centr Miloty znamenal další nebezpečí pro Mulačovu svatyni. Na opačné straně chyboval Homolka, Šeba však jeho zaváhání nepotrestal. Vzápětí přišel druhý úder ambiciozního protivníka. Šperl vyhrál osobní souboj u lajny a jeho přihrávku zužitkoval Duchoň. Nepříznivý stav mohl korigovat nůžkami Šeba, leč nepovedlo se.

Ve 25. minutě pálil Kruml z dálky těsně nad a domácí se stále bránili. Tomášek přehodil brankáře, ale s ním i jeho svatyni, Homolkovu ránu gólman zlikvidoval a poradil si i s pokusem Černohorského ve 41. minutě. těsně před odchodem to kabin to přece jen bylo 0:3. To když Milota nádhernou ranou z trestného kopu rozvlnil síť. Ještě ve 45. minutě zahrozili domácí, Bubeník zblízka přestřelil.

Druhý poločas také patřil Kolovči. V 51. minutě se dvakrát vyznamenal Černohorský, chvíli na to mířil Tomášek vysoko nad a v 54. minutě po akci Miloty se Šperlem podruhé skóroval Duchoň – 0:4. V 60. minutě vstřelili Kolovečtí další branku, tentokrát ale Bittengl do vlastní sítě. Dal tak výsledku konečnou podobu, přestože pár akcí na obou stranách stojí za zmínku. Nebezpečnější byly šance hostů, ovšem fanoušci už se fotbalového koření nedočkali. V příštím kole jede Zbiroh v sobotu do Nepomuka, zatímco v Kolovči nastoupí Blovice až v neděli.

Vraťme se do Zbiroha, kde mužstva nastoupila v sestavách:
Zbiroh: Mulač, Procházka, Palek, Zajíček, Bubeník, Brož 55. Konětopský), Stanislav Jaroš, Šeba, Dibus, Staněk, Michal Jaroš.
Koloveč: Žilák – Soupír, Milota, Bittengl (70. Kufner), Lukáš Homolka, Tomášek, Černohorský, Baxa, Duchoň – Kruml (61. Tomáš Homolka) a Šperl (87. Pergl). Trenér Josef Kaigl.

Předčasně do sprch musel domácí Šeba. Po jeho zákroku (likvidační faul na Baxu) uviděl v 84. minutě rovnou červenou kartu.