Krajský přebor: muži FC Rokycany berou remízu 1:1 v Tachově jednoznačně jako zisk. Domácí si totiž vytvořili výraznou územní převahu a při našich borcích stálo štěstí. Paradoxně ale mohly Rokycany ještě vyhrát, loženku spálil Šťastný v 80. minutě.

1. A třída: Zbiroh snad našel správný rytmus. Vyhrál v Losiné 4:2 a už má na kontě šest bodů. Přitom doma hrál jen dvakrát.

1. B třída: Příkosice prohrávaly v Druztové 0:2, ovšem do poločasu stihly skóre srovnat a po přestávce vsítily vítězný gól!

Okresní přebor: Kařez pokořil Strašice 2:0 brankami Maška a Koudelky. Spartak měl sice převahu, jenže neplodnou. Velmi dobře rozhodoval Mudra. Radnice zdolaly Těškov 2:1 (za poražené Helcl), Volduchy si poradily s rezervou Mýta poměrem 2:1 a neoficiálně Skomelno–Mirošov 3:1.

Mládež: v krajské soutěži dorostenců Hrádek rozdrtil Rakovou 5:1.Ve stejné soutěži žáků: Nýřany–Rokycany B 1:3.
Druhým kolem pokračoval společný městský přebor dorostenců. Mirošov prohrál až příliš krutě 0:4 se Zručí.

V žákovském přeboru Rokycanska bodovala doma Raková, když deklasovala Cheznovice 6:0.