Mýto–Žichovice 2:0 – premiéra se trenérskému tandemu Vacek–Sefzig vydařila, i když soupeř byl houževnatý. Prosadit se proti jeho dobře organizované defenzivě nebylo lehké, ale Křížovi se to dvakrát podařilo! Téměř 150 fanoušků se radovalo, ovšem na žádný velký důvod k jásotu to s ohledem na umístění není.

Další zápasy: zmíněný Zbiroh vyhrál 4:2 v Losiné. Z hostujících mužstev se prosadila i výtečná Koloveč (nemá v 1. A třídě zatím rovnocenného protivníka), přehrála Žákavou na jejím hřišti 5:1. Rovněž Tatran Chodov si dojel pro tři body do Nýřan, kde zvítězil 1:0.

V dalších měřeních sil nezaváhaly pořádající kluby (Blovice–VD Luby 4:0, Chlumčany–Staňkov 2:0, Chotíkov–Nepomuk 5:1) a Vodní stavby se s Křimicemi postaraly o jedinou remízu v poměru 2:2.

Příští kolo: o teplém víkendu (alespoň tak to meteorologové předpovídají) se Zbiroh představí teprve potřetí svým fanouškům. V neděli od 10.15 hostí Blovice a po dvou domácích nezdarech s Chody chce TJ Město vyhrát!

Složité to bude mít Slavoj Mýto na trávníku lídra v Kolovči. Tenhle nedělní souboj má výkop stanoven na šestnáctou hodinu.