Chlumčany–Zbiroh 4:1 (1:0), za hosty korigoval Petr Staněk z pokutového kopu.

Tentokrát neplatilo, že venku hraje nováček lépe. S exdivizním soupeřem sehrál vyrovnaný 1. poločas a škoda, že inkasoval gól do šatny. Z první půle stojí za zmínku dvě situace: Dibus z výhodné pozice vysoko přestřelil a sudí nenašel odvahu potrestat sražení Konětopského. Domácí hráč totiž už žlutou měl a čekala by ho sprcha.

Druhých 45 minut se hrálo za stálé převahy domácích, ale šokující byl začátek: během pěti minut hosté inkasovali dvakrát, i když třetí brance předcházel neodpískaný faul. Jižané byli důraznější i rychlejší. Zvýšili na 4:0 a za tohoto jasného stavu nařídil rozhodčí ve prospěch Zbiroha pokutový kop.

Petr Staněk dal výsledku konečnou podobu. Podle průběhu prvního dějství to na tak vysokou porážku nevypadalo. Protože v tomto kole vyhrálo Mýto a po bodu získaly Luby i Křimice, propadla se TJ Město na předposlední místo.

V neděli 30. září: nyní čeká Zbiroh dobře známý Chotíkov. Soupeř silný, ale snad se nováčkovi podaří zlomit domácí prokletí. Nedělní zápas Zbiroh – Chotíkov bude mít slavnostnější atmosféru: o poločasový přestávce bude uvedeno oficiálně do provozu víceúčelové hřiště.