Příkosice B – Břasy B 1:4 (1:1), Za domácí pálil do černého Pražák, za hosty Kalaš, Petr Fridrich z trestného kopu, Vocásek a Vl. Kroc. Příkosická rezerva se do zápasu posílila a měla v 1. dějství viditelnou územní převahu. Do vedení se však dostali hosté, když Černý kouzlil s míčem na pravé straně před šestnáctkou, předložil ho Kalašovi na střed, a ten bez přípravy ranou z 20 metrů k pravé tyči otevřel gólový účet. Domácím se do přestávky povedlo srovnat skákavou střelou z rohu velkého čtverce, která prošla přes dva bránící hráče a po níž se gólman Souček marně natahoval.

Ve druhé půli měly navrch Břasy. Do sedla je vynesl Fridrichův trestný kop ze 30 metrů, který s pomocí obráncovy teče skončil přesně v levé šibenici brány Čechie. Pak Příkosice spálily velkou šanci na vyrovnání a když zanedlouho přesprintoval T. Vocásek svého strážce v pokutovém území a po nedorozumění stopera s gólmanem dorazil míč do sítě potřetí, začalo být jasno.

V závěru ještě střídající D. Mayer chytře prodloužil balón na rozběhnutého Vladimíra Kroce, ten v pokutovém území obešel nestárnoucího brankáře Homolku a do prázdné branky pečetil konečný stav. V posledních vteřinách se bomber Primalexu marně dožadoval pokutového kopu. Zápas se nehrál úplně v rukavičkách (na žluté karty to skončilo 3:3), ale tvrdost rozhodně nevystoupila z běžných mezí. Podívejme se na sestavy:

Příkosice B: Homolka, Šnajdr, Loukota, Anýž, P. Šlajch, Pražák, Moulis, Balej, Novák, Švehla, Kirs (střídali Mála, Pavel Šefl a Martin Šefl).

Břasy B: Souček, Martin Lukáč, Smetana, Nový, Kalaš, Černý, Vrat. Kroc, Vocásek, Fridrich, Vladimír Kroc, Jan Lukáč (střídali Mayer, Moravec a Kalouš).