Oba zástupci Rokycanska vyšli naprázdno. Zbiroh se držel statečně v Žichovicích, kde prohrál těsně 2:3 a zklamáním je nezdar Mýta s Losinou v poměru 1:4. Křimice doma sahaly po třech bodech proti Blovicím, jenže o dvougólový náskok přišly v závěrečné čtvrthodince a byla z toho remíza 2:2.

Hektické a neurované bylo střetnutí Chodov–Chlumčany (2:0), výrazně se na nervozním průběhu podílel hlavní sudí. Nepomuk před svými fanoušky porazil loňského účastníka přeboru ze Staňkova 4:2, když zaznamenal rozhodující góly po přestávce.

Nýřany nestačily na nováčka z Chotíkova, jemuž podlehly 1:3. Na závěr jsme si nechali duely, v nichž figurovali víkendoví soupeři okresních celků.

Do Zbiroha přijede v neděli ráno hodně silná Koloveč (výkop je v 10.15). V premiéře deklasovala Luby 5:0 a sestava vítězů je prošpikována známými jmény (Černohorský, Milota, Šperl, atd.). Tři body má na kontě rovněž tým VS Plzeň, který ubránil výhru 2:1 se Žákavou. Také v neděli, ale na 17. hodinu, dorazí ´vodníci´ do Mýta.

Zbývající dvojice 2. kola: Losiná–TJ Staňkov, Žákava–Nýřany, Chotíkov–Tatran Chodov, TJ Sokol Blovice–Žichovice, Chlumčany–Křimice a Luby–Nepomuk.