Raková vede stále rozdílem šesti bodů

ROKYCANSKO - V okresním fotbalovém dění bylo pořádně horko.

4.6.2007

Přebor mužů: v sobotu odpoledne Strašice porazily Mýto B 3:1 a krátce na to skončil duel Mirošov–Cheznovice 2:4 (za domácí dvakrát Vracovský z pokutových kopů).

Od sedmnácti hodin se hrálo třikrát: Dobřív zdolal Volduchy 2:0 a učinil krok k záchraně. Těškov remizoval se Skomelnem 3:3 a Břasy rozdrtily Radnice 9:1.

Večer lídr z Rakové zvítězil nad Hrádkem B 4:1 v závěrečných dvou kolech mu stačí udělat jediný bod k návratu do 1.B třídy.

Okresní soutěž: přestřelka byla k vidění v Líšné, kde pořádající Sokol vyhrál nad Lhotou pod Radčem 7:4.

Přebor dorostu: v duelu o první místo Radnice podlehly Zbirohu 0:2 a domácí končili jen v deseti. Břasy pokořily Dobřív 4:0.

Přebor žáků: Raková zvítězila těsně 2:1 nad Mirošovem a pojistila si druhou příčku. Stejným poměrem skončil nedělní dramatický souboj mezi FK Volduchy a Lhotou pod Radčem.

4.6.2007 VSTUP DO DISKUSE
Hráči Viktorie na letišti. Ilustrační foto.

Evropská liga: Viktoria letí do Švýcarska

Z garáže v Kotelské zmizely pneumatiky, helma i vrtačka

Škodovka prohrála, přesto je první

Litvínov, Plzeň – Hokejisté Škody Plzeň sice v úterním 14. kole prohráli na ledě posledního Litvínova po prodloužení 1:2, přesto se vyhoupli do čela extraligy  před Kometu. Obhájci titulu totiž vyšli naprázdno v Třinci, ale za Škodovkou zaostávají na začátku druhé čtvrtiny jen o skóre.

V Příkosicích uhynuli jeseteři

Příkosice – V neděli krátce před jedenáctou hodinou dopolední zasahovali hasiči a policisté v Příkosicích. Uhynuly zde ryby.

Hejtman Bernard: Prezidenta přijmu, ale servilní nebudu

Plzeň - Čtyři prezidentské návštěvy stály hejtmanství už 1,3 milionu korun.

Cheznovice načepovaly Radnicím desítku

Rokycansko – Kanonýři měli v devátém kole fotbalového okresního přeboru nabito! V pěti zápasech nastříleli 34 branek, což průměr téměř sedm gólů na jedno utkání!