Hosté trestali chyby
Na dobře upraveném trávníku se domácí snažili o nátlakovou hru, i když jejich nekompletní kádr doplnili borci rezervního celku a mladíci. Nebezpečný byl především Dibus a míče spolehlivě rozděloval Brož. Zhruba po deseti minutách však platonická převaha Zbiroha vzala za své a gólman Mulač se začal potit.

V sedmnácté minutě ho po rychlém brejku zblízka překonal Barborka. Pět minut na to zaváhali zadáci TJ Město s odkopem a nenápadná rána Káry z hranice šestnáctky přistála přesně u tyče – 0:2! Tyhle údery musely nutně zacloumat sebevědomím našeho celku a třetí branku zanedlouho připojil po rohovém kopu hlavičkující Barborka.

O alespoň kosmetickou úpravu stavu se mohlpokusit Brož, jenže pokutový kop ve 43. minutě zahodil!

Žebrák měl navrch
Ani po změně stran k obratu nedošlo. Středočeši kontrolovali vývoj utkání a hned v 54. minutě přidali Draxlerem čtvrtý gól. Oživení na place přinesl až příchod rychlonohého Bystřického, ovšem protivník se v obraně zaskočit nenechal.

Hektický víkend
Dlužno dodat, že Zbirohu scházelo několik hráčů (Šeba, Procházka, Konětopský či druhý Staněk). Přesto musí nováček přistoupit k nedělní premiéře 1. A třídy v Žichovicích mnohem zodpovědněji!

Kombinovaný tým (spíše náhradníci, dorostenci a hráči rezervy) cestují už zítra na turnaj do Nižboru. Zbiroh má zastoupení i v Předenicích, ale tam pojedou spíše milovníci piva.