Zbiroh–Kaznějov 3:0 – lídr nepřipustil žádné komplikace. Počtvrté na jaře vyhrál a opět s nulou! Už na začátku trefili domácí břevno a do půle skórovali dvakrát. Nejprve ve 31. min. P. Staněk a o deset minut později Michal Jaroš.

Výborně Zbirožští začali druhých 45 minut. Vypracovali si tři šance, a to ještě Brožův pokus lízl břevno. Konečnou podobu výsledku dal hostující dlouhán.

Rohový kop krásně trefil za záda vlastního gólmana. Hosté neměli žádnou větší šanci, pár centrů posbíral spolehlivě Mulač. Mimochodem brankáři Mulač a Šmíd udrželi ve všech jarních zápasech čisté konto!

Sestava: zraněného Konětopského nahradil uzdravený Vdovjak, Frýdek pracovně zaneprázdněn, tedy:
Mulač, O. Staněk, S. Jaroš, Palek, Procházka, Vdovjak, Brož, P. Staněk , Šeba, Dibus, M. Jaroš ( střídali Zajíček, Bystřický, Pavel Šmíd).

Protože vyhrála první čtveřice, zůstaly bodové odstupy stejné, před Chotíkovem udržuje TJ Město čtyřbodový rozdíl. Pronásledovatel hraje opět doma ( v magnetu kola přivítá Mladotice).

Zbirožští zajíždí v neděli 13. května do Plas, které se pohybují v klidném středním pásmu tabulky.