Zbiroh B–Příkosice B 6:2 (1:0). O branky se postarali: branky: Rudolf Pražský třikrát, Prusík dvakrát a Václav Ludvík – za hosty dvakrát Filip Šlajch. Rezervní tým TJ město se opět představil v domácím prostředí. Hrálo se v sobotu a ve stejný čas bojoval první tým v Losiné. Ani 14 gólů v posledních dvou domácích zápasech však nepřilákalo do hlediště více diváků…

První poločas byl ze strany Zbiroha B hodně opatrný a skoupý na vyložené šance. Hrálo se především ve středu hřiště. V sedmé minutě měl po centru Hermana gól na hlavě Kotva, ale brankáře nepřekonal. O dvě minuty později, opět po centru od Hermana, se skluzem prosadil Ruda Pražský a dal jediný gól prvního poločasu.

Do druhé půle lépe vstoupili hosté, když se po pěti minutách středem probil Filip Šlajch a nádhernou střelou vyrovnal. Zbiroh odpověděl hned za tři minuty. K trestnému kopu se postavil Luboš Prusík a utěšenou střelou přes zeď do pravého rohu branky vrátil TJ Město vedení. V 58. minutě se po přihrávce Kotvy prosadil opět Pražský a zvýšil na 3:1. Hosté korigovali v 60. minutě z penalty, kterou nařídil výborný sudí Kánik po ruce zbirožského obránce. Pokutový kop proměnil Filip Šlajch.

V 75. minutě vybojoval ve středu hřiště míč Vonásek, prodloužil na Hermana, který míč zatáhl po pravé straně a jeho centr zužitkoval Ruda Pražský (pozn. Ruda dal svůj druhý živozní hattrick). V 80. minutě běžel z poloviny hřiště sám na bránu Jirka Kotva, ale sólo zakončil nepřesnou střelou. V 85. minutě vysunul Vonásek nádherným pasem do šance Prusíka, a ten se nemýlil 5:2. Skóre uzavřel střídající Ludvík, kterému na gól chytře přihrál Herman. Tímto výsledkem se vítězové dostali na průběžně první pořadí v tabulce.

Do zápasu nastoupil Zbiroh B v této sestavě: Dongres, Hrabák, Milan Švehla, Pražský, Faier, Laubr, Kotva J., Pražský, Sobotka, Prusík, Herman. Střídání: 56. minuta Vonásek za Sobotku, 70. Anděl za Tomáše Pražského, 82. Ludvík za Rudu Pražského.