Zbiroh–Rokycany B 1:4 ( 0:0) – jedinou branku TJ Město dal Václav Bystřický. Zahosty skórovali Beran, Kotnauer, Baranec a Vrba.

Utkání mělo z pohledu Zbiroha podobný průběh jako předešlý zápas se Spartou Plzeň. V úvodu zápasu hráli domácí velmi dobře. Během patnácti minut měli tři vyložené šance, které zůstaly nevyužité (Simandl, Rada, Bystřický). Navíc sudí Veverka nepískl jasný pokutový kop po zákroku brankáře hostí na výborně hrajícího “navrátilce“ Zdeňka Simandla. A když ve 30. minutě trestný kop Nikoly Sklenáře skončil rovněž těsně nad břevnem, šlo se do kabin za stavu 0 : 0.

Ve druhém poločase se mladíci TJ po šestnácti minutách dostali do vedení, v pokutovém území se prosadil Vašek Bystřický. Hosté ovšem hned za dvě minuty vyrovnali, když střelu z 20 metrů brankář Svěchota neudržel a nikým nekrytý Beran dorazil míč do sítě. Než se stačili domácí z vyrovnávací branky vzpamatovat, šli hosté do vedení. Po rohovém kopu se prosadili hlavou. A o výsledku bylo prakticky rozhodnuto, neboť zkušený soupeř si už zápas pohlídal. Domácí ve snaze vyrovnat více otevřeli obranu a Rokycany využily volného prostoru. Přidaly další dva góly, čímž stanovily konečný stav na 1:4.

Ve druhém poločase měl Zbiroh rovněž slibné šance, ale míč za zády rokycanského brankáře po hlavičkách Kuglera a Simandla neskončil. Zbirožáci po druhé za sebou doma prohráli, ale za své výkony se určitě nemusí stydět. Oba zápasy „odjezdili.“ Chybělo jen více fotbalového štěstí a mohly být i body. Nyní je čekají čtyřbodové Plasy. Hráči i realizační tým věří, že se dočkají bodového zisku.

Sestava domácích: Svěchota, Slezák, Kugler, Keller, Švehla, Rada , Laibl, Sklenář, Dubček, Bystřický, Simandl. Střídali Toman a Smitka. Připraveni byli Kotva, Anděl a Gvušč.