Mýto–Losiná 1:4 – začátek vypadal pro domácí nadějně. Ve 3. minutě bomba Kalčice z trestného kopu minula šibenici. V minutě čtrnácté si z levého křídla naběhl do slibné pozice hostující Šilhánek a střílí mimo. Vzápětí Michal Huml poslal dopředu dlouhý míč, ten hlavou prodlouží Kříž a před nabíhajícím Veverkou v poslední chvíli zažehnal nebezpečí Robert Kreuzman.

Na opačné straně ztratil míč Kalčic, Fremr postupoval na Špicla, a ten jeho pokus chytil. O osm minut později prošel Fremr do vápna z pravého křídla a našel neobsazeného Šilhánka – 0:1! Chvilku na to byl v akci opět Fremr a tentokrát skončil míč na tyči. Srovnat krok mohl Kříž (na hostování z Rokycan), ovšem jeho hlavičku vyrazil Kreuzman nad břevno. Deset minut před odchodem do kabin zůstal Tančouz sám před pokutovým územím a vychutnal si Špicla.

Naděje Mýtu svitla po rohovém kopu, kdy se míč se štěstím dostal k Císařovi, jehož hlavička znamenala snížení na 1:2. Jenže hned po rozehrání Veleman před šestnáctkou zamířil přesně k tyči a odstup byl znovu dvoubrankový. Ve 45. minutě Křížův trestný kop přeletěl břevno.

Po změně stran Štychovu přihrávku před bránu vystihl Kreuzman a na druhém konci areálu Fremr našel připraveného Špicla. Se střelou Veverky si hostující brankář poradil a hra nahoru–dolů pokračovala. Špicl si poradil se střelou Jaroslava Kreuzmana, ale v 68. minutě vyšel ze stejného minisouboje vítězně útočník Losiné a ukllidil míč ke Špiclově tyči – 1:4. Nepříznivý vývoj mohli borci Slavoje přibrzdit. Alespoň o kosmetickou úpravu prohry se snažili Veverka (pokus opět kryje R. Kreuzman), v 77. minutě Martin Kovář (hned po střídání mu jeho gólovku chytá R. Kreuzman) a v 80. minutě Veselý přehodil gólmana i břevno.

Vstup do nové sezony tedy Slavoji vůbec nevyšel, a tak jsou všichni fanoušci zvědavi na reparát, který budou modrobílí skládat tuto neděli opět před vlastním publikem. Hostí od sedmnácti hodin Vodní stavby Plzeň, které minule zdolaly Žákavou.