Slavoj Mýto–Tatran Chodov 3:2 (1:0) – před 130 diváky nastupovali domácí do zápasu s jediným cílem. Konečně zvítězit a získat první body. V osmé minutě na centr Veverky naskočil David Veselý a Staviarský mu vzal míč z hlavy. Vzápětí Veselý v záklonu hlavičkoval vedle. V minutě dvanácté se Kříž probil do vápna a jeho střelu k tyči Staviarský vyrazil na roh.

Chodové zahrozili z protiútoku, kdy Hruška skvěle zachraňoval po tečované ráně! Zajímavý fotbal pokračoval a Pěnkava po samostatné akci mířil mimo. Po půlhodině opět zahrozil Tatran, Kobes nabídnutou šanci promarnil. Ve 36. minutě hostující Jan Fischer hlavičkoval do Hrušky a závěr poločasu patřil Slavoji. Nejprve se Staviarský potil po Křížově hlavičce a ve 44. minutě Kříž po samostatné akci poslal do úniku Veverku. Ten křižnou střelou nedal brankáři šanci a Mýto vedlo 1:0 .

Ve 49. minutě byl nedovoleně zastaven Jiřinec před šestnáctkou. Sgnál při zahrávání přímého kopu však domácím nevyšel. Trest přišel o čtyři minuty později. Neobsazený Kobes vyrovnal a tentýž hráč mohl dokonce rozjásat Chodov podruhé, ale nemířil a nezacílil mezi tyče! O zvrat se postaral v 68. minutě Kříž. Odhodlal se k individuálnímu průniku a sólo zakončil ranou k tyči. Střídající Šobáň v sedmdesáté minutě vystřelil nad břevno. O chvilku později zaváhali obránci Tatranu, míč převzal Štych a uklidil ho do branky – 3:1!

Uklidnění domácí byli na koni. Veverkovu střelu zneškodnil Staviarský na čáře. Při protiútoku se ovšem vyznamenal i ochránce mýtské svatyně, když vyrazil dělovku Fischera. Přesto se soupeř v 90. minutě dočkal. Kobes běžel sám na Hrušku a nedal mu šanci. Naštěstí o pár okamžiků později rozhodčí Štokl písknul do píšťalky naposledy a první body Slavoje (s ohledem na postavení v tabulce veledůležité) v tomto ročníku byly na světě.

Ve čtvrtek: Slavoj předehrává u Plzně. Jede do Křimic, kde se pokusí svůj zlepšený výkon potvrdit.