Dobřív – Stupno 13:8 (4:4), Šíša 10 a Král 3 – Košař 3, D. Kroc a Štefan 2 a Nový. V klíčovém utkání sezóny se zástupci našeho okresu střetli v boji o postup na některou z republikových akcí.

V 1. dějství měly navrch výrazně obě obrany. Zatímco domácí měli při zakončení trochu smůly, Stupenští svým bázlivým výkonem usnadnili soupeřově defenzivě její práci. Soupeři se střídali ve vedení, až nakonec vše dospělo do poločasové remízy.

V závěru půle však byl po zbytečném zákroku vyloučen dobřívský kanonýr J. Šíša a po dobu jeho vyloučení v úvodu druhého dějství získalo Stupno vedení 4:6. Kdo si však myslel, že už zápas dotáhne do zdárného konce, byl na omylu. Stupno působilo dojmem, že na žádné mistrovství jeho hráči ani nechtějí v útoku se zásadně odmítali udělat jakýkoli rychlejší pohyb, k čemuž přispělo i to, že k utkání na přírodním povrchu přicestovali v obuvi s hladkými podrážkami. Obrana nemohla držet celý zápas svůj tým nad vodou a po návratu J. Šíši na hřiště se začala zvolna hroutit pod tlakem nadšeně bojujících a s chutí hrajících domácích. Ti otočili zápas pět minut před koncem na 12:6 a s jejich přístupem k zápasu ostře kontrastovala nechuť hostí do hry a naprostý nezájem na výsledku.

Úsek mládeže delegoval na toto utkání bývalého ligového rozhodčího Josefa Hucla. Odvedl v utkání výborný výkon, ale bylo to asi zbytečné, protože očekávaná bitva o každý míč se nekonala. Stupenští se vítězům ani vzdáleně nepřibližovali, navíc hrubě chybovali při rozehrávání míčů a nad jejich odevzdanou partií se trenérům muselo svírat srdce. Vysloveně nezklamala jen obrana, brankář nepodržel a útok na hřišti prakticky neexistoval. Naproti tomu Dobřív šel od začátku jasně za svým cílem a zaslouženě zvítězil před deseti diváky, kteří museli být s hrou domácích navýsost spokojeni.
Přes prohru Stupno přebor vyhrálo s 39 body. O druhé místo se rval Dobřív s Ejpovicemi.