Břasy zdolaly doma Dobřív 3:1 (1:0), když za vítěze dvakrát skóroval Vladimír Kroc a jednou Průcha. V sobotním odpoledni se hrál vyrovnaný fotbal, v němž domácí zúročili své větší herní zkušenosti. V první půli měli oba soupeři dost šancí na skórování, ale ujal se až těsně před přestávkou Průchův samostatný únik po pravé straně, když dostihl ve vápně dlouhou skákavou přihrávku od půlky a přehodil vyběhnuvšího brankáře.

Primalex rozhodl o výsledku po změně stran, kdy našel Berenreiterův centr z pravé strany v pokutovém území nekrytého Kroce, a ten hlavou do protipohybu brankáře přidal druhou branku. Když se pak stejný hráč nejlépe zorientoval v situaci před brankou a dorazil po zemi k pravé tyči brankářem vyraženou Průchovu střelu, bylo o výsledku rozhodnuto.

V závěru se dočkal také Sokol. Domácí zahráli špatně ofsajd systém a na brankáře Žížka se řítil sám dobřívský hráč, obhodil si jej, dostihl míč ještě před brankovou čárou a z metru do prázdné branky už nemohl nedat. S přehledem rozhodoval Klíma z Rokycan.

V sobotu 11. srpnav podvečer Břasy hostí Rakovou. Výkop je v sedmnáct hodin.