Stupno – Všenice 11:8 (9:6), za domácí Pešek 6, M. Caletka 3 a Vondrák 2. Muži Sokola pokračují v intenzivní přípravě na podzimní výhoz nejvyšší soutěže. Oba celky nastoupily v neúplných sestavách. Obzvlášť patrné to bylo u domácích, za které musel nastoupit v útočné formaci jejich bývalý vynikající ligový útočník a reprezentant a současný asistent trenéra Všenických Aleš Vondrák. Naopak soupeř dorazil bez brankáře, a tak oba stupenští gólmani odchytali každou půlku za jiný celek. Dlužno dodat, že perfektně!

Domácí se dostali brzy do vedení a to si udržovali po celou první půli. Hrálo se spíše ve volném tempu a obrany měly mírně navrch. Přesto se útokům povedlo pár kloudných akcí, které skončily brankou. To se však nedá říct o hře po změně stran. Útočné formace byly chvílemi bezradné a nedokázaly zahrát jedinou akci, kterou by si připravily šanci. Oba útoky skórovaly po přestávce jen dvakrát, přitom všenický v úvodní a poslední minutě. Je však také třeba podotknout, že mimořádnou formu osvědčili oba gólmani. Tréninkový duel rozhodoval Jiří Šebek.

Další program: V neděli pojede Stupno do Čakovic a 2. září hostí v krajském derby příchovice. Následuje výlet na Moravu (Stará Ves, Svinov) a v sobotu 15. září druhý domácí souboj. Fanoušci se mohou těšit na Dioss Nýřany.