Starší dorost: naděje z Husových sadů dlouho s Motorletem vedly, když skóroval Kubík. Pak však hosté neproměnili penaltu a v 80. minutě soupeř vyrovnal.

Mladší dorost: Rokycany utrpěly debakl 2:6. Představily se v sestavě Bouzek, Pospíšil, Hlavsa, Teplý, Kořínek, Šípek, Černý, Šrámek, Kroc, Giňa, Lukeš (David, Veselý, M. Rédl, O. Rédl). Hosté jeli bez tří hráčů základní sestavy. Přesto v úvodu zahrozili Černý s Giňou, který také ve 12. minutě otevřel skóre. Motorlet však o deset minut později vyrovnal a vzápětí se ujal vedení. Při průniku byl před odchodem do kabin faulován Černý a rozhodčí nařídil pokutový kop, který Giňa neproměnil. Domácí přidali jednu branku a také po obrátce měli navrch. prohru zmírnil jen Lukeš.

Příští kolo: v sobotu se mají fanoušci FC na co těšit. Do Husových sadů na zadní plochu dorazí vedoucí Sezimovo Ústí. začátky střetnutí jsou v 10 (starší) a ve 12.15 hodin (mladší dorostenci).