ROKYCANY - Fotbalisté FC Rokycany přišli o víkendu nečekaně o přípravný zápas s pražskou Aritmou. Náhradním, ale o to atraktivnějším řešením, je dnešní domácí vystoupení proti ligovému dorostu Viktorie Plzeň do 19 let. Pod reflektory v Husových sadech je výkop v 18.15 hodin!

ZBIROH - Pravidelné páteční prohlídky s dovětkem hradozámecké pokračují zítra v osmnáct hodin v dominantě nad Zbirohem. Příběh majitelů této dominanty od Přemysla Otakara II. přes Karla IV., Rudolfa II. či Krále železnic Henryho Bethela von Strousberga až po šlechtický rod Colloredo-Mannsfeldů lze prožít se zkušeným průvodcem. Návštěvníci zjistí spoustu zajímavostí o templářích a z překrásného Muchova sálu se přemístí na hradní nádvoří s nejstarší samostatně stojící hlásnou věží v Čechách. Nechybí ani pohled do hluboké hradní studny nebo prohlídka barokní kaple.

Nutná je rezervace: pokladna@zbiroh.com nebo prostřednictvím telefonu 602 527 632.

ROKYCANY - O mistrovské body se na rokycanském ledě válčí až o víkendu, ovšem nabídka je mimořádná!

Sobota: turnaj 3. tříd startuje v 9.45 a od 13.15 si to dorost HC rozdá se Slaným. Chlapi HK Rokycany vyrukují na Tachov od 17 hodin a jde o čtvrtfinále play-off krajské ligy. Hned po nich plochu obsadí muži Strašic a Klaustimberu Plzeň se začátkem v 19.30 hodin.

Neděle: benjamínci z první třídy bojují od 8 do 10.30 hodin. V 11.00 je vystřídají junioři proti Strakonicím a ve 14.45 si to Příkosice rozdají se Žebrákem B. Po úpravě ledu jsou od 17 hodin zvaní rekreační bruslaři a o tečku se postarají ve 20.15 celky Lipnice a Staňkova.