FC Rokycany B – Holýšov 1:0 (1:0). Soupeř kope o třídu výš, ale pod reflektory nebyl znát žádný výkonnostní rozdíl! Před poločasovou přestávkou se zblízka prosadil Varga a mladý kádr FC po obrátce náskok udržel. Dlužno ale dodat, že účastník přeboru z Domažlicka několikrát zatopil rokycanským obráncům a tři šance skvěle zlikvidoval brankář Wohlmuth.

Fotbalová 1. A třída startuje v sobotu. Se dvěma okresními zástupci a nebylo by od věci, kdyby navázali na výtečný podzim! Rokycany B přezimují se ztrátou čtyř bodů na vedoucí Žichovice a tří bodů na druhý Petřín B. Nováček z Radnic je pátý, když se mu po sérii zranění nepovedl závěr první části sezony.

V generálce Radnice porazily ve Vejprnicích domácího účastníka krajského přeboru 4:3! Což je nejlepší pozvánka pro fanoušky na nedělní střetnutí s Košutkou, které v areálu TJ Sokol začne ve 14.30 hodin.

Rokycany B se zítra od 13 hodin se pokusí bodovat na umělém trávníku v Sušici. (mah)