Rezerva Rokycan hostila Horšovský Týn a a bylo jasné, že karty byly rozdány předem. Soupeř z Chodska sestupuje a zálohu FC čeká baráž o udržení mezi regionální elitou.

FC Rokycany B Horšovský Týn 5:0 (2:0). Hned ve třetí minutě se měnilo skóre. Havlíčkův centr neudržel gólman Cihlář a a dobíhající Pfeifer měl snadnou úlohu. O deset minut později se stovka příznivců radovala podruhé. Zkušený Blecha sklepl míč na kapitána Tobrmana a jeho střela s pomocí teče zapadla k tyči.

Na opačné straně Falout vystrašil brankáře Wohlmutha, jenže rána se mezi tyče nevešla. Týnští zahrozili před odchodem do kabin, ale bylo z toho jen břevno.

Po obrátce nesoustředění hosté inkasovali potřetí. Ve 47. minutě potrestal nedůrazný odkop Blecha. Borci pořádajícího klubu na trávníku vládli a čtvrtý zásah stál za to! Jakub Kořínek se prokličkoval po pravém křídle až do šestnáctky, odkud vrátil míč na hranici pokutového území Blechovi. Akce pokračovala přihrávkou na Tobrmana a nádhernou ranou, kterou zastavila až síť.

Účet zápasu otevřel a také uzavřel Pfeifer. V 89. minutě si naskočil na centr Kohouta a přesnou hlavičkou pokořil Cihláře. Pak už jen sudí Žák (nemusel tahat ani jednu kartu) duel ukončil. Takhle ho viděl lodivod FC Peter Horváth: „Šlo nám o to správné načasování na baráž. Kluci plnili pokyny a vyzkoušeli si proti odevzdanému soupeři zakončení akcí."