FC Rokycany B-Chotíkov 2:2 (1:2). Domácí chtěli napravit ztrátu z předchozího utkání s Klatovy.

Začátek byl oboustranně opatrný. Soupeř se dobře pohyboval a zkušení hráči nedovolili domácím kombinovat ve středu hřiště. V 19. minutě se přece jen Rokycany radovaly. Korelus poslal míč míč za obranu na rozběhnutého Vaščáka, a ten našel před prázdnou brankou dobře postaveného Spěváčka, který otevřel skóre.

Hra se poté odehrávala většinou ve středu hřiště. Mezi 35.a 40. minutou si však vybral slabší chvilku brankář Vrba. Nejdříve ukvapenou rozehrávkou přihrál míč přímo na soupeřova útočníka, který nabídnutou šancí nepohrdl a srovnal skóre. O tři minuty později se v šestnáctce hostů dobře uvolnil Spěváček, ale ve slibné příležitosti nastřelil míč pouze do brankaře. Ve 40. minutě pak Chotíkov rozehrával volný kop ze strany a centrovaný míč zapadl do svatyně FC.

Druhý poločas začali borci pořádajícího klubu aktivně. Už ve 49. minutě měl velkou šanci Blecha, jenže pár metrů před brankou nedokázal dobře trefit míč. V dalším průběhu hry sice měli domácí náznak šancí, jenže v pokutovém území jim scházel důraz a přesnost. Hosté odpověděli dvěma trestnými kopy z nebezpečné vzdálenosti. V prvním případě Vrbovi pomohl Hlavsa, který vyhlavičkoval míč z prostoru branky. Ve druhém případě trefili hosté zeď.

Více ve středečním vydání Rokycanského deníku.