Rokycany B zvládly perfektně podzimní finiš. Ze tří zápasů vydolovaly maximální počet devíti bodů a v tabulce poskočily na sedmou příčku s 23 body.

Po domácím výhře 3:1 s Kralovicemi (Bouše, Jiří Drábek a Pliml) se mužstvo z Husových sadů rozjelo k derby do Mýta. S nováčkem soutěže vedlo 2:0, jenže po obrátce dvakrát inkasovalo a o výhře FC rozhodl až proměněný pokutový kop v závěru zápasu. Dvakrát se prosadil Pražský, jednou Jiří Drábek.

Sobotní loučení se Žihlí bylo ovlivněné mlhou. Fanoušci toho moc neviděli a ti domácí se dočkali až po změně stran. V 62. minutě otevřel skóre Kužma a pojistku připojil Jiří Drábek.

Mýto B se aklimatizovalo pomalu. Za pomoci hráčů z divizního kádru ale začalo získávat body a nakonec jich má po polovině sezony čtrnáct. Bude to znamenat boj o záchranu, která však není nedosažitelná.

Ilustrační foto.
Rokycanští házenkáři jedou za soupeři

Ve 13. kole se rezerva Slavoje rozjela do Tachova a utrpěla debakl 0:6. A to ve druhém poločase ještě zazářil střídající brankář Páník, který pustil za svá záda jen dva míče.

Při zmíněném derby s Rokycany B vyšlo Mýto naprázdno. Po obrátce sice Hatina a Jánský srovnali krok, ale třetí gól ho poslal do kolen.

Víkendové finále se odehrávalo na horké půdě Svatoboru Hrádek. Ve stejném čase sice hrálo i divizní Mýto, ale rezervní celek to nevzdal. V 69. minutě Švejda vyrovnal na konečných 1:1 a v rozstřelu o druhý bod měl Slavoj navrch.