Horažďovice – FC Rokycany B 2:2 (1:1) a pokutové kopy 3:5.

Soupeř z Klatovska má starosti odlišné. Je na chvostu a začal lépe. V šesté minutě se do míče opřel Nauš a překonal Šindeláře. Záloha FC přitopila pod kotlem a převzala taktovku. Efektivnější kombinaci ale občas překážel silný vítr. Ve 36. minutě musel z trávníku zraněný Votava (musel dokonce do nemocnice), ale přesto se podařilo hostům ve 45. minutě srovnat krok Šafárem.

Devět minut po obrátce udeřil favorit podruhé. Pfeifer si naběhl mezi stopery a hlavičkoval přesně. Protivník kontroval Janouškovcem hned v 61. minutě a začínalo se znovu. Remízu oba celky nechtěly, takže se několik šancí zrodilo a naši vyslanci vyzkoušeli pevnost brankové konstrukce. Jenže bez efektu a o druhém bodu rozhodovala penaltová loterie.

Domácí exekutor zaváhal hned při prvním pokusu, zatímco rokycanští střelci byli neomylní.

Sestava Rokycan B: Šindelář, Votava (36. Lev), Spěváček, Wohlmuth, Veselý, Kužma (87. Vašíček), Pfeifer, Brož, Šafár, Kouřil (46. Bouše), Kopečný.

Zde je pohled trenéra Rokycan B Josefa Aubrechta: „Byli jsme aktivnější a útočnější tým, takže jsme bod ztratili. Ovšem s ohledem na složité skládání družstva, kdy například brankář Wohlmuth musel do obrany a byl výborný, výsledek beru.“

V neděli: Rokycany B se posunuly na druhé místo za Holýšov a o jediný bod před Meclov!

Právě s ambiciozním nováčkem z Meclova (zaváhal minule s Černicemi na neutrální půdě v Horšovském Týnu) si to Rokycany B rozdají v Husových sadech. Výkop je zde v patnáct hodin.