Los třetího jarního kola svedl dohromady dva sousedy z průběžné tabulky krajského přeboru. Zápas se hrál na umělém trávníku v areálu Senca Doubravka.

TJ Sokol Lhota FC Rokycany B 2:2 (0:1) PK 4:3.

Rokycanští nastoupili v sestavě: Wohlmuth Trnka, Šafář, Havlíček, Kroc, Tobrman, Kořínek, Jedlička, Křikava, Kohout a Abrt. Na střídání byli připraveni Janout, Vrba a Černý.

Páteční předehrávku provázel nepříjemný vytrvalý déšť. V prvním poločase viděla hrstka diváků pouze jednu branku, o kterou se postaral rokycanský Abrt. Po přestávce tahala za delší provázek Lhota. Nejprve v 61. minutě vyrovnal po Fialově přihrávce Peroutka. O osm minut později zahrávali domácí rohový kop. Hlavní sudí Volf nařídil vzápětí po Wohlmuthově zákroku pokutový kop ve prospěch Lhoty. Na značku šestnáctky se postavil kapitán Hrdlička a nezaváhal. Rokycany B prohrávaly 1:2.

Jenže hráči FC nejsou zvyklí házet flintu do žita. Postupně si začali opět vytvářet tlak, který vyústil ve vyrovnávací branku. Přímo od rohového praporku dokázal zatočit míč za Böhmova záda Jedlička.

Do konce utkání už další branka nepadla a tak se obě mužstva utkala v rozstřelu o prémiový bod. Přestože Wohlmuth opět dokázal dva pokusy zlikvidovat, tentokrát to nestačilo. V první sérii proměnili lhotský Strejček i rokycanský Jedlička. Ve druhé vychytal Wohlmuth střelu Zelenky, jenže Janout pálil vysoko nad bránu. Třetí přišli na řadu Hrdlička a Šafář oba uspěli. Ve čtvrtém pokusu proměnil Fiala, ale Kohoutovu střelu Bőhm chytil. V páté sérii trefil střídající Čejka tyč a Tobrman zavěsil, takže bylo vyrovnáno. V šesté sadě zmařil Wohlmuth střelu nového a jeho protějšek zlikvidoval pokus Abrta. V sedmé sérii překonal rokycanského brankáře kolega v dresu Sokola Bőhm. Šanci dorovnat měl Kroc, ale neuspěl, a tak si druhý bod odvezli hráči Lhoty.

V sobotu: Rokycany B opět jedou ven, ale jen do třináct kilometrů vzdáleného Mýta! Výkop je v 16.30 hodin.