Fotbalisté FC Rokycany B se propadli tabulkou krajského přeboru na čtrnácté místo. Přispěla k tomu úterní prohra v Husových sadech s SKP Rapid Plzeň. Přes ztrátu bodů zůstává lodivod Pavel Hudeček optimistou!

FC Rokycany B SKP Rapid 1:2 (0:1). Fanoušků se s ohledem na všední den a citelné ochlazení moc nesešlo. V první půli sledovali snaživý výkon FC. Domácí však zahodili několik slibných šancí a zkušený protivník je potrestal!

Po obrátce se Rokycany B dočkaly v 53. minutě a na konci gólové akce byl Havlíček. Jenže pak rezerva neproměnila dvě příležitosti (Černý, atd.) a Rapid po rychlé akci znovu udeřil. V minutě sedmdesáté se už Plzeňané chystali k exekuci pokutového kopu, jenže sudí po signalizaci exligového asistenta Lhotáka původní verdikt změnil!

Naši zástupci se ještě pustili do ofenzivy, ale v koncovce jim scházel klid a občas i nezbytný kousek štěstí.