Po výhře ve Zruči se fotbalisté FC Rokycany B představili v utkání krajského přeboru na domácím trávníku. Dva body proti nebezpečnému Holýšovu mají svoji váhu a posunuly FC do klidného středu tabulky.

FC Rokycany B FK Holýšov 0:0, pokutové kopy 4:3.

Stejně jako realizační tým divizního celku neměl ani trenér Rokycan B Peter Horváth k dispozici kompletní kádr. Musel se obejít bez Jedličky, Kroce, Havlíčka, Brože a Pfeifera. Navíc se ve 24. minutě zranil Sefzig a musel být střídaný.

Během 90 minut hry vydrželo na světelném ukazateli svítit skóre 0:0. Zápas byl vcelku vyrovnaný, ale oboustranně bez výraznějších brankových šancí. Jen v poslední desetiminutovce si hosté vytvořili trvalejší tlak na rokycanskou svatyni. Ale Martin Wohlmuth podržel svůj tým a odešel ze zápasu s čistým kontem. Vyznamenal se i v penaltovém rozstřelu, kde dokázal zneškodnit dva pokusy holýšovských exekutorů a díky němu si rokycanská rezerva připsala i prémiový bod.

Za Rokycany B si platný pokus připsali Šafář, Kohout, Škarda a Tobrman. Na druhé straně hned první pokus Staňka vyrazil Wohlmuth. Ve druhé, třetí a čtvrté sérii proměnili Valachovič, Lukáš a Černohorský. Pak ale Wohlmuth zneškodnil i pokus zkušeného Kaase a bylo rozhodnuto.

Sestava Rokycan: Wohlmuth Trnka, Šafář, Kořínek, Tobrman, Blecha, Varga, Sefzig (24. Cibula), Kohout, Abrt, Kouřil (67. Škarda).

Zítra: rokycanská rezerva se utká se Lhotou, a to na trávníku Senca Doubravka. Zápas začíná ve čtrnáct hodin. V kádru Lhoty je i rokycanský odchovanec Franta Peroutka.