FK Tachov – FC Rokycany 6:1 (4:1). Po osmi minutách zápasu to vypadalo na jednoznačnou záležitost, protože domácí po brankách Habarta a Bydžovského vedli 2:0. Jenže pak jejich tlak polevil a hosté začali vystrkovat růžky. Přestože si vypracovali několik slibných šancí, chybělo jim štěstí v koncovce. Navíc zahodili pokutový kop, který nařídil sudí Šlajs po hře rukou. Exekuce se ujal Trojanec, ale mířil mimo tyče. O chvíli později se přece jen rozvlnila síť tachovské svatyně, jenže asistent sudího signalizoval ofsajd, a tak branka neplatila.

Ve 25. minutě se Bydžovský trefil podruhé a ve 38. minutě zkompletoval hattrick, takže FC prohrával už 4:0. Před odchodem do kabin sice dokázal výsledek korigovat Kořínek, ale to bylo ze strany Rokycan všechno. Druhý poločas střelecky patřil jen domácímu Tachovu. Nutno podotknout, že domácí borci na rozdíl od hráčů FC proměnili snad každou šanci. Ve druhé části hry se do listiny střelců zapsal ještě dvěma brankami Patrik Vyleta, a tak si Tachov jednoznačnou výhrou zasloužil tři body.

V příštím kole: na Rokycany čeká sobotní zápas proti Rozvadovu. Utkání v Husových sadech začíná v 10.15 hodin.