FC Rokycany – Stříbro 1:1, penalty 5:3. V první půli vynikal veterán ve svatyni Baníku Erich Hruška. Gólmanské kvality potvrzoval hned na začátku (Kroc, Veselý), ale sledoval také na opačné straně trefu Lanfranchiho. Kvůli ofsajdu ji ale sudí neuznal.

TYČ, BŘEVNO A NIC

 Deset minut před koncem poločasu hosté přežili klinickou smrt. Doslova. Hrušku v kleci zachránila tyč a z dorážky také břevno. S další střelou doprostřed si už stříbrský strážce poradil. Ve 41. minutě ale kapituloval. K odraženému míči se na hranici šestnáctky dostal Veselý a nekompromisní bombou pod břevno konečně otevřel skóre.

Po obrátce se Rokycany hnaly za uklidňujícím druhým gólem. Jenže šance svěřenci trenéra Milana Dejmka zahodili a přišel trest. V 59. minutě utekl domácí obraně rychlík Tůma a umístěnou ranou k tyči vyrovnal.

HOUDEK ČAROVAL

 A v 63. minutě mohlo být pro domácí ještě hůř. Stříbro se po dalším brejku málem dostalo do vedení. Proti byl však reflexivní zákrok skvělého Houdka.

Rokycany v tu chvíli hrály opařeně a bojácně. A dvacet minut před koncem soupeř opět zahrozil, ale míč z brankové čáry vykopl obránce FC. Po remíze tudíž přišly na řadu pokutové kopy a bonusový bod zůstal doma. Jenže v konečném účtování nestačil. Titul bere Petřín…

Slavoj Mýto - SK Petřín Plzeň  0:7  (0:2)
Divizní vidina Mýtu zhořkla