Před výkopem vládla v obci nedaleko Dobříše slavnostní nálada, protože zde otevírali nové kabiny (po utkání si je mohli přítomní diváci při Dnu otevřených dveří prohlédnout). Pak už šlo do tuhého!

Nová Ves FC Rokycany 1:0 (1:0). Středočeši vyrukovali na hosty s pěticí ligových fotbalistů Příbrami (Miroslav Slepička, Zoran Danoski, Lukáš Stratil, Martin Macháček, Martin Štěpanovský). Zkušenosti z nejvyšší soutěže ale mají také Filip Dort a David Novák.

Hrál se rychlý a důrazný fotbal. Obě mužstva se snažila útočit, ale na vyloženou šanci čekali diváci dlouho. První nebezpečnou střelu na branku soupeře vyslal po dvaceti minutách domácí Petrák, ale tu brankář vyrazil. Ve 32. minutě Bolina utancoval obránce Rokycan. Jeho přízemní střelu vyrazil Vild před dobíhajícího Dorta, a ten poslal domácí do vedení. Těsně před přestávkou se do dvou dobrých pozic dostal Slepička, ale vynikající gólman FC oba jeho pokusy zlikvidoval.

Dokončení ve středečním vydání Rokycanského deníku.