Další tři body si do tabulky krajského přeboru připsali fotbalisté Rokycan. Rezerva Domažlic v Husových sadech nezvládla začátek.

FC Rokycany Jiskra Domažlice B 5:1 (4:0)

Značně oslabená záloha Jiskry nastoupila v areálu FC s velmi mladým kádrem. Na lavičce náhradníků měla pak pouze dorostence.

Domácím vyšel začátek zápasu na jedničku. Už ve druhé minutě po rohovém kopu provětral síť Papáček, který se hlavou trefil ke vzdálenější tyči. V osmé minutě poslal Procházka prostředkem krásnou přihrávku na Debellise, a ten zblízka prostřelil Brataniče podruhé. Třetí branku přidali domácí opět po rohovém kopu. Pavel Aubrecht ho rozehrál nakrátko s Debellisem, ten mu míč vrátil a Aubrecht pálil z úhlu. Nešťastný Bratanič měl sice míč v rukavicích, ale nejspíš se lekl dotírajícího Ženíška a pustil si ho do brány.

Ve 27. minutě Pavel Aubrecht prokličkoval s míčem až do malého vápna, přihrál volnému Procházkovi, ale ten na míč nedosáhl. Ke střele se dostal Debellis, brankář jeho střelu vyrazil a v závaru před bránou se nejlépe zorientoval zkušený Procházka, který se postaral o čtvrtou branku Rokycan. Ve 44. minutě fauloval Michal Pavlíček Inemana, který po jeho nešetrném zásahu na koleno musel z trávníku a do druhého poločasu už nenastoupil. Do přestávky se skóre již neměnilo.

Ve druhém poločase domácí ubrali na produktivitě a hosté se před Jevčákovu svatyni dostávali častěji. V 64. minutě se ale z branky radovali opět domácí. Čadek zastavil nedovoleně Hereita. Přímého kopu se ujal Pavel Aubrecht a kapitán FC hlavou překonal domažlického brankáře. Bylo to už 5:0 a fanoušci FC jásali!

V 71. minutě Ženíšek zaspal a zastavil pronikajícího Šťastného pouze za cenu nedovoleného zásahu na hranici šestnáctky. Hlavní sudí Kříž nařídil pokutový kop ve prospěch Domažlic, který proměnil Karel Šmejkal a upravil tak výsledek na konečných 5:1.

Sestava Rokycan: Jevčák Milota (88. Plzák), Hereit, Papáček, Lukáš Aubrecht, Procházka, Pavel Aubrecht (83. Cibula), Ženíšek (72. Chmelíř), Vaščák (69. Vileta), Debellis, Ineman (46. Kopečný).