Rokycany: v Husových sadech bude rušno především v sobotním dopoledni. Od 10.30 vyrukují muži FC na Domažlice B při utkání druhého divizního kola. Při premiéře vyšly oba kluby naprázdno (Rokycany prohrály 0:1 na Petříně a Chodové 0:2 se Soběslaví), takže půjde o první body. Hned v neděli, ale až od 17 hodin, absolvují Rokycany B generálku před startem krajské 1. B třídy. Pozvaly si zálohu Slavie Vejprnice.

Dobřív: v areálu Václava Svobody budou v sobotu 12. srpna oficiálně otevřené nové kabiny. Hráči se připojí přátelským měřením sil proti Březině od 17 hodin.

Těškov: obecní oslavy zpestří fotbalisté FC. V sobotu 12. srpna od 16.30 se představí proti bývalým ligovým hvězdám. Jména jako Lafata, Kostelník, Fiala, Hartig atd. jsou zárukou kvality.

Z prvenství a trofeje se v Plískově radovali hosté z Berouna
V Plískově válčilo devět nohejbalových týmů, pohár získali Berounští

Cheznovice: muži domácího FC ´96 si v sobotu 12. srpna zvou SK Březová - Bzová ze sousedního Berounska. Výkop je v 17 hodin a ve stejném čase se Cheznovice potkají ve středu 16. srpna se severočeskými Doksy.

Strašice: Vavřinecké posvícení je pojmem a nesmí u toho chybět sportovci. Nohejbalisté, tenisté, vyznavači lakrosu a především fotbalisté. V sobotu odpoledne se nejprve představí žáci a od 17 hodin muži Spartaku se Zaječovem. V neděli ve 14.00 nastoupí dorostenci Strašic a soupeřem bude Žákava.