Divize mužů

Rokycany v pátečním podvečeru podlehly Hořovicku 1:4 a v konečné tabulce jim patří devátá příčka. Na rychlejší i důraznější hosty vyzrál FC pouze na začátku II půle, ale Středočechy to nerozhodilo.

1. A třída

Slavoj Mýto vstoupil do existenčního duelu se Sušicí výborně a v půli vedl 1:0. Jenže po změně stran vítěz soutěže vývoj utkání otočil vezl si z Letné tři body za výhru 3:2.

Slavoj tedy musel čekat na odpolední střetnutí Města Touškova s Černicemi. Po výhře hostů bylo jasné, že si Mýto prodlouží sezonu dvěma barážovými zápasy.

1. B třída

O baráž usilovala také nekompletní Raková. S Doubravkou B dlouho prohrávala, ale tři minuty před koncem ji spasil vlastní gól Senca. Penaltový rozstřel vyzněl pro Sokol.

Zbiroh remizoval s dalším adeptem na druhé místo. Duel s SK ZČE B skončil smírně 1:1 a penaltovou loterii zvládl lépe soupeř.

Prodloužení o druhý bod se odehrávalo rovněž při okresním derby Strašice-Radnice. Po výsledku 4:4 se radovali hosté.

Okresní přebor

Seriál nerozhodných výsledků se nevyhnul ani okresní lize. Raková hrála se Zbirohem B 1:1 a uspěla při penaltách, Strašice B se rozešly s Mýtem B 2:2 a Spartak byl při rozstřelu jistější. Cheznovice bojovaly se Skomelnem 2:2 a zde si vezli další bod hosté.

Hrádek v pátek večer zdolal Břasy 4:2 a rozhodl o svém prvenství. Nezaváhal ani korunní princ z Mirošova. Deklasoval Radnice B 5:1 a díky bodovému zisku si zahraje o postup do kraje.

Holoubkov pokořil sousedy z Volduch 3:1.

Okresní soutěž

Oslabený Holoubkov B si dojel pro debakl 1:11 do Přívětic.