FC Rokycany – Sokol Lhota 2:1 (0:1). Na soupeři bylo znát, že se hodlá soustředit na obrannou činnost. Jenže ve třinácté minutě se borci od Plzně dokázali prosadit i střelecky! Po centru uklidil míč do branky Michael Křížek a bylo to 0:1. Domácím se už tak složitý úkol ještě více zkomplikoval. Systematicky nahlodávali zadní řady protivníka a snažili se s nepříznivým stavem něco udělat.

Ovšem několik šancí vyrovnáním neskončilo a dlužno dodat, že i Lhota zahrozila a gólman Špiroch se minimálně třikrát vyznamenal.

Po obrátce bezzubý tlak FC pokračoval. Až po hodině hry se hlavou trefil Lukáš Aubrecht a stovka fanoušků se poprvé radovala. Soupeř to ale nezabalil a předvedl pár brejků, při nichž zářil ochránce rokycanské svatyně. Rozhodnutí přinesla 84. minuta a v ní na pohled nenápadná akce pořádajícího oddílu. Po sprintu přes celé hřiště se k míči dostal obránce Procházka, ke kterému se odrazil míč ze skrumáže. Střelou z hranice pokutového území dostal Rokycany do vedení. Hubený náskok vydržel po zbytek hrací doby i v nastavené minutě, takže se Rokycanští mohli radovat ze tří bodů.

Sestava Rokycan: Špiroch, Aubrecht Lukáš, Filipec, Hereit, Černý, Procházka, Aubrecht Pavel, Vaščák, Debellis (54. Kořínek) , Kopečný (66. Ječmen), Vileta.

V příštím kole čeká na Rokycany výlet za nepříjemným soupeřem do Domažlic. Zápas se hraje v neděli od 17 hodin.