TJ DYNAMO ZČE PLZEŇ FC ROKYCANY 0:3 (0:2). V sobotním prvním kole pohárové soutěže vyrazili v sobotu ráno naši vyslanci na velodrom plzeňských Slovan. trávník uprostřed areálu využívá divizní nováček, který se s Rokycany utká v jedenáctém dějství! Lodivod FC Pavel Aubrecht z toho radost neměl, jenže los byl neúprosný.

Posily z Plzně

Že půjde možnost využívat hráče plzeňské Viktorie Rokycanům k duhu, ukázal už v 5. minutě Matěj Končal, který za hranicí velkého vápna poslal prudkou střelu na domácí bránu a otevřel tím skóre zápasu. Hosté byli při chuti a ve 32. minutě udeřili podruhé. Hlavou se prosadil Jakub Vaníček a do šaten se odcházelo za stavu 0:2 pro Rokycany. Korigovat nepříznivý stav mohl domácí Svoboda po přihrávce Vohrny, ovšem jeho pokus se mezi tyče nevešel.

Ve druhém poločase domácí ožili. Jan Šebek naštěstí trefil v 54. minutě pouze břevno Vildovy brány. Borci FC se otřepali a po Kocourově přihrávce se dostal do šestnáctky Veselinovič. Míč si zasekl a pravačkou ho tlačil na bližší tyč. Brankář Pfleger se vyznamenal a byl z toho rohový kop.

Více v pondělním vydání Rokycanského deníku.