„Pro nás je to naprostá pecka, prostě fotbalový svátek. Samozřejmě nás čeká zápas s atraktivním soupeřem, jehož můžeme jedině překvapit. Ale moc si toho vážíme. Pro kluky je to odměna za to, jak předtím postoupili přes Komárov a hlavně Kladno. Doufám, že přijde hodně lidí a všichni si to užijeme,“ nechal se slyšet rokycanský lodivod Milan Dejmek, jehož tým v úvodu sezony válí a se ziskem patnácti bodů vládne celé divizi.

close Z archivu Deníku: Fotbalisté FC Rokycany (na snímku fotbalisté v zelených dresech) vyzvou ve 2. kole MOL Cupu prvoligový Slovan Liberec. info Zdroj: Jindřich Schovanec zoom_in Z archivu Deníku: Fotbalisté FC Rokycany (na snímku fotbalisté v zelených dresech) vyzvou ve 2. kole MOL Cupu prvoligový Slovan Liberec.

Papírově slabší soupeře budou mít další dva regionální zástupci. Přeštice jedou do Soběslavi (FORTUNA divize A) a na soka ze stejné soutěže narazí rovněž i třetiligová Jiskra Domažlice. „Podle mého názoru nejlepší možný los, který jsme si mohli přát. Když už nevyšel nějaký ligový soupeř, na kterého by přišli diváci, tak jsme dostali tým z nižší soutěže, přes kterého bychom asi měli postoupit,“ míní kapitán domažlických fotbalistů Petr Mužík.