Rokycany zářily ve druhé půli

V krajské 1. B třídě stále válí nováček z Dobříva. Tentokrát to odnesl Manětín

6.9.2010

a domácím trávníku se dařilo fotbalistům FC Rokycany. V sobotním zápase krajského přeboru porazili Koloveč 2:0. Už ve 4. minutě měl ale brankář Jan Vild starosti, když po rohovém kopu dobře hlavičkoval kolovečský Petr Mareš (2) těsně vedle brankové tyče.Foto: Petr Šetek

VÁCLAV HAVRÁNEK
Rokycansko – První záříjový víkend byl fotbalově zajímavý. Podívejme se na některé sobotní výsledky:
Krajský přebor mužů: Rokycany hostily nevyzpytatelný Rozvadov a po rozpačité první půli (1:1) se domácí prosadili po obrátce. Borci FC vyhráli 4:1, takže nadále okupují nejvyšší příčky.
Příkosice se rozjely za exdivizním Tachovem až včera odpoledne.
1. A třída: nováček z Mýta neuspěl ve Zruči. V poločase prohrával 0:2 a po změně stran inkasoval Slavoj ještě jednou.
1. B třída: posvícení v Dobřívě vylepšili muži Sokola. Nováčkovskou bázeň nechali v kabině a porazili zkušený Manětín 3:2.Jižané tak mají na kontě plný počet devíti bodů!
Také Raková – poprvé před svými fanoušky – triumfovala. Její kanonádu odnesla záloha SK ZČE Plzeň, která odjížděla debaklem 1:5.
Okresní přebor mužů: v derby jižní části okresu Příkosice B podlehly Mirošovu 0:2. Břasy remizovaly s Těškovem 2:2 a Cheznovice zdolaly Volduchy 2:1.
Okresní soutěž mužů: Kařez nadále šlape. Rozdrtil zálohu Skomelna 7:0 po poločase 1:0. Kakejcov porazil Lhotu pod Radčem 3:1.
III. liga žen: Příkosice odcházely před svými fanoušky s prázdnou. Zlíchov z hlavního města byl na trávníku Čechie lepší a potvrdil to jasnou výhrou 6:1.
Krajská soutěž žáků: Volduchy se držely statečně v Nýřanech, leč nakonec prohrály 3:4. Také ke druhému vystoupení pojedou naděje FK ven, a to do Chotěšova.

6.9.2010 VSTUP DO DISKUSE

Rokycanská nemocnice

Nemocnice hledá šéfa představenstva

Plzeň nezvládla prodloužení, v Třinci bere bod

Debut v dresu plzeňské Škodovky si odbyl obránce Jakub Kindl.

AC/DC Špejbls Helprs zamíří v sobotu večer do Volduch

Volduchy – Fanoušci legendární skupiny AC/DC se chystají zítra do kulturního domu ve Volduchách.

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

Rokycany byly v Tachově bez nároku

Rokycany – Vedoucí tým krajského přeboru nedal šanci exdiviznímu FC a navýšil už tak suverénní náskok.